Antalya Olimpos Tatili

2021 yaz sezonu boyunca her hafta Antalya Olimpos Turları!

Sezon boyu 

• Her Çarşamba Akşam Hareketli 3 Gece 4 Gün
• Her Cumartesi Akşam Hareketli 3 Gece 4 Gün
• Her Cumartesi Akşam Hareketli 4 Gece 5 Gün

Turlarımız Covid-19 Önlemleri Alınarak Düzenlenmektedir.

*3 Gece 4 gün: Ankara’dan Gidiş Dönüş Ulaşım + 3 Gece Bungalow evlerde konaklama + 3 Sabah kahvaltısı + 3 Akşam yemeği + Adrasan Sahil Transferi + Olimpos Antikkent Turu + Lykia ve Bull Bar Giriş Ücretleri + Rehberlik + Araç içi ikramlar + Seyahat Sigortası Dahil 890 TL’den itibaren

*4 Gece 5 gün: Ankara’dan Gidiş Dönüş Ulaşım + 4 Gece Bungalow evlerde konaklama + 4 Sabah kahvaltısı + 4 Akşam yemeği + Adrasan Sahil Transferi + Olimpos Antikkent Turu + Lykia ve Bull Bar Giriş Ücretleri + Rehberlik + Araç içi ikramlar + Seyahat Sigortası Dahil 1040 TL’den itibaren

Fiyatlar tercihinize göre 2 ve 3 kişilik odada kişi başı için geçerlidir. Ulaşım hariç alternatif tarihler için lütfen bize ulaşıp fiyat alınız.

ÖNEMLİ: Bu sayfamızdaki turlar Ankara Çıkışlıdır. Eğer İstanbul Çıkışlı Olympos turlarımıza katılmak istiyorsanız buraya tıklayın: İstanbul’dan Olimpos Turu

Tarih ve fiyatlara ilgili sekmelerden bakabilirsiniz.

Konaklama: Türkmen Pansiyon‘da ve Rüya Pansiyon‘da yapılmaktadır. Tesislerimiz denize yürüme mesafesindedir ve Olympos yaşam / eğlence alanının merkezindedir.

Bilgi ve Rezervasyon:
0532 797 18 47 – 0312 427 7 333

Olympos Turu Programı

NOT: Aşağıdaki program her hafta kalkışlı 3 Gece 4 Gün turlar için geçerlidir. 4 Gece 5 Gün programlara aktiviteler aynı olacak şekilde + 1 gün eklenmektedir. Programa uyma zorunluluğu yoktur, dileyenler kendi bireysel tatilini yapabilirler.

Tekne Turu, gece kulubü, mehtap turu, yanartaş turu gibi ekstra ücretli etkinlikler katılım sayısına göre yapılmaktadır, talep yetersizliği olan ekstra etkinlikler gerçekleşmeyebilir. Program içeriği aynı kalacak şekilde etkinlik günleri değişkenlik gösterebilir.

Yazılı tur tarihlerinden bir önceki akşam Ankara’da aşağıda belirtilen noktalardan hareketle Olympos turumuza başlıyoruz.

23:00 Optimum Avm Önü
23:15 Aoç Kavşağı
23:30 Kızılay Avm Önü
23:40 Milli Kütüphane
23:45 Armada Avm Önü
23:59 Ümitköy Köprüsü

1. GÜN: Olympos Antik Kenti – Olympos Plajı – Kemer Aura veya İnferno Gece Kulübü

Ankara’dan hareket ile 8 saatlik yolculuğumuzun ardından Olympos’a yakın mesafede bulunan Ulupınar Mevkiinde isteğe bağlı olarak serpme köy kahvaltımızı yapıyoruz. Berrak akarsuların arasında alabalık havuzlarının üzerinde yer alan restoranımızda güne güzel bir başlangıç yapıyoruz. Bu kısa kahvaltı molamızın ardından denize en yakın pansiyonlardan olan Türkmen Tree House ‘a ulaşarak müsaitlik durumuna göre odalarımıza yerleşiyoruz. Sonrasında sizleri doğanın sesi ve deniz ile baş başa bırakıyoruz. Dileyen misafirlerimizle birlikte saat: 15:00 da pansiyonun önünde veya Olympos Antikkent girişinde, tarih kokan antik kent Olympos’a gezmeye gitmek üzere toplanıyoruz. Antik kent gezimizin ardından Olympos tepesine çıkarak muhteşem manzarayla fotoğraflar çekerek anı ölümsüzleştiriyoruz ve Olympos plajına giderek kendimizi berrak sulara bırakıyoruz. Deniz ve güneşin tadını çıkardıktan sonra pansiyonumuza akşam yemeği yemek üzere dönüyoruz. Saatlerimiz 19:30u gösterdiğinde canlı müzik eşliğinde açık büfe olan akşam yemeğimizi alıyoruz. Saat 22:30’da isteğe bağlı olarak Kemer Inferno veya Aura Club’da eğlenceye doymak için resepsiyon önünde buluşuyoruz. Türkiye’nin gece hayatının öncülerinden olan Inferno veya Aura Club’da müthiş bir gece bizleri bekliyor.

Not: Olympos Plajı’na geçişlerde zorunlu olarak antik kent içinden geçilmektedir. Inferno veya Aura Club eğlencemize 18 yaş altı misafirlerimiz katılamamaktadır. Gece kulübü eğlencemiz pandemi dönemi boyunca alınacak olan kararlara uygun olacak şekilde gerçekleşmektedir. Olympos bölgesinde akşam yemeğini canlı müzik eşliğinde veren tek pansiyon, turumuzun konakladığı Türkmen Tree House’dur.

2. GÜN – Tekne Turu – Sulu Ada veya Adrasan Koyları – Yanartaş – Olympos Barları

Sabah saat 09:30’a kadar pansiyonumuzda açık büfe kahvaltımızı yaparak güne başlıyoruz. Günün devamını tekne turunda veya Olympos yaşam alanında değerlendirebiliyoruz. Tekne turuna araç içerisindeki görevli rehbere ödeme yaparak isteğinize bağlı olarak katılım sağlayabiliyoruz. Rehberimiz tarafından gerekli bilgilendirme ve anlatımlar yapılmaktadır. Adrasan’dan kalkacak olan tekne turumuz tüm gün sürmektedir, tekne turuna katılmak istemeyen misafirlerimiz tüm gün serbest olarak Olympos yaşam alanını veya Olympos sahilinin tadını çıkarabilirler. Pansiyonumuzun yanında bulunan Lykia bar giriş ücreti acente tarafından karşılanmaktadır. Misafirlerimiz yürüme mesafesinde olan otelimize diledikleri saatte gidip geri dönebilirler. Açık büfe kahvaltımızın ardından saat 10:00’da isteğe bağlı olan Suluada  veya Adrasan Koyları tekne turu için Adrasan Limanı’na hareket ediyoruz. Saat 10:30-17:00 saatleri arasında Türkiye’nin Maldivleri olarak bilinen Suluada’ya veya en berrak sulara sahip koylar bölgesine giderek güzel havanın de denizin tadını çıkartarak yüzüyoruz. Öğle yemeğimizi taze levrek balığı, makarna ve salata ikramı ile teknede alıyoruz. Müzik ve eğlencenin bol olduğu tekne turumuzu çay ve meyve ikramı ile sonlandırıyoruz. Canlı müzik eşliğinde açık büfe akşam yemeğimizi yemek üzere Olympos’a pansiyonumuza gidiyoruz. Akşam yemeğimiz sonrası isteğe bağlı olan Yanartaş gezimize gitmek üzere saat 21:00’da pansiyon önünde buluşuyoruz. Ardından saatlerimiz 00:00’ı gösterdiğinde Olympos’un gece hayatının vazgeçilmezi olan Oympos barlarına gidiyoruz. Normalde giriş ücreti olan Lykia bara grubumuza özel olarak ücretsiz girebiliyoruz ve eğlencenin tadını çıkarıyoruz.

3. GÜN – Adrasan Plajı – Su Sporları – Gece Mehtap Tekne Turu – Olympos Barları

Sabah saat 09:30’a kadar pansiyonumuzda açık büfe kahvaltımızı yaparak güne başlıyoruz. Günün devamını ücretsiz olarak sunduğumuz Adrasan plajı gezimizde geçirmek üzere saat 12:00’da yola çıkıyoruz. Misafirlerimiz dilerse Olympos yaşam alanında kalarak günü değerlendirebilmektedir. Muhteşem bir plaja sahip olan ve çevresi ağaçlarla örtülü Adrasan sahilinde şezlong ve şemsiye kullanarak rahat bir şekilde denizin tadını çıkarıyoruz. Uygun fiyatlarla su sporlarını yapıyoruz. Meşhur çardaklarda ve gözlemecilerde zaman geçirerek buzlu nar suyumuzu içiyoruz. Saat 11:00 ile 18:00 arasında Adrasan sahilinde denizin keyfini doyasıya çıkarıyoruz ve pansiyonumuza dönüş yapıyoruz.  Canlı müzik eşliğinde açık büfe akşam yemeğimizi yiyoruz. Son geceye ve grubumuza özel olan Olympos’un en meşhur eğlence yeri olan Lykia Bar’da 80’ler 90’lar partisine katılıyoruz. Giriş ücreti acente tarafından karşılanmaktadır. Katılmak isteyen misafirlerimiz ile 21:00’da tekneyle mehtap turuna gidiyoruz. (Gece tekne turumuzda yüzme molası verilmektedir.) Saatlerimiz tekrardan 00:00’ı gösterdiğinde eğlenmeye doyamayan misafirlerimiz ile Olympos’un gece hayatının vazgeçilmezi olan Olympos barlarında eğlenceye devam ediyoruz.

4. GÜN – Kahvaltı – Olympos Turu Ankara’ya Dönüş

Sabah saat 09:30’a kadar pansiyonumuzda açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra odalarımıza dağılıyor ve pansiyondan çıkış yapıyoruz. Araçlarımızda toplanıyor ve Ankara’ya dönmek üzere yola çıkıyoruz. Olympos-Ankara arası seyahatimizde mevsim ve hava koşulları uygunluğuna göre, güzergâhımıza yakın olan lavanta tarlalarında fotoğraf molası veriyoruz. Ardından seyahatimize kısa molalar vererek devam ediyoruz.  Ankara’da siz değerli misafirlerimizi aldığımız kalkış noktalarında bırakarak bir başka gidiyoruz.com organizasyonunda buluşmak dileğiyle Olympos Turumuzu bitirerek sizlere veda ediyoruz.

2021 Antalya Olimpos Turu Fiyatları:

• Her hafta Çarşamba gece çıkışlı 3 Gece 4 gün
• Her hafta Cumartesi gece çıkışlı 3 Gece 4 Gün ve 4 Gece 5 Gün şeçenekleriyle

*3 Gece 4 gün: Ankara’dan Gidiş Dönüş Ulaşım + 3 Gece Bungalow evlerde konaklama + 3 Sabah kahvaltısı + 3 Akşam yemeği + Adrasan Sahil Transferi + Olimpos Antikkent Turu + Lykia ve Bull Bar Giriş Ücretleri + Rehberlik + Araç içi ikramlar + Seyahat Sigortası Dahil 790 TL’den itibaren

*4 Gece 5 gün: Ankara’dan Gidiş Dönüş Ulaşım + 4 Gece Bungalow evlerde konaklama + 4 Sabah kahvaltısı + 4 Akşam yemeği + Adrasan Sahil Transferi + Olimpos Antikkent Turu + Lykia ve Bull Bar Giriş Ücretleri + Rehberlik + Araç içi ikramlar + Seyahat Sigortası Dahil 1.000 TL’den itibaren

Fiyatlar tercihinize göre 2 ve 3 kişilik odada kişi başı için geçerlidir. Ulaşım hariç alternatif tarihler için lütfen bize ulaşıp fiyat alınız.

– Fiyatlara Ankara’dan Gidiş – Dönüş Ulaşım Dahildir.
– Ulaşım hariç olacak şekilde daha fazla gece konaklamalı alternatif tarihler için lütfen bize ulaşınız.

Ücrete Dahil Hizmetler:
• Ankara’dan Gidiş – Dönüş Ulaşım
• 3 veya 4 Gece Klimalı Bungalowlar’da Konaklama
• 3 veya 4 Sabah Kahvaltısı
• 3 veya 4 Akşam Yemeği
• Olimpos Antik Kenti tanıtımı (giriş ücreti kişiye ait)
• Adrasan Sahil Transferi
• Lykia ve Bull Bar Giriş Ücretleri
• Seyahat Sağlık Sigortası
• Rehberlik

Ücrete Dahil Olmayanlar (Zorunlu değildir, katılım isteğinize bağlıdır)
• Öğle Yemekli Tekne turu (120-150 TL)
• Yanartaş gezisi (40-50 TL)
• Mehtap turu (50 TL)
• Kemer Inferno Club & Aura Giriş + Ulaşım (30-40 TL)
• İlk gün sabah kahvaltısı
• Öğle Yemekleri
• Kişisel Harcamalar
• Olympos Antikkent & Plaj Giriş ücreti (Milli park olduğu için; müzekart ya da giriş kartı – 10 girişlik kart 35 TL)

Yukarıda belirtilen etkinliklerin hiçbirine katılım zorunlu DEĞİLDİR. Dileyenler bireysel tatilini yapabilirler. Etkinliklerdeki fiyat değişikliği bölge yoğunluğuna göre değişmekte olup, organizasyonumuzla ilgisi yoktur.

2021 Yaz Sezonu Antalya Olimpos Turu Tarihleri:

Sezon boyunca!

• Her hafta Çarşamba gece çıkışlı 3 Gece 4 gün
• Her hafta Cumartesi gece çıkışlı 3 Gece 4 Gün
• Her hafta Cumartesi gece çıkışlı 4 Gece 5 Gün

Aşağıda yazılı ilk tarihlerden bir önceki akşam Ankara’dan hareket edilecektir.
Yazılı son tarihlerde 11:00 civarı Olympos’dan ayrılıp Ankara’ya doğru hareket edilecektir. Ulaşım hariç alternatif tarihler için bize ulaşıp lütfen fiyat alınız.

• 19 – 22 Ağustos 2021 – 3 Gece 4 Gün 990 TL
• 22 – 25 Ağustos 2021 – 3 Gece 4 Gün 990 TL
• 22 – 26 Ağustos 2021 – 4 Gece 5 Gün 1.190 TL
• 26 – 29 Ağustos 2021 – 3 Gece 4 Gün 990 TL
• 29 Ağustos – 1 Eylül 2021 – 3 Gece 4 Gün 990 TL
• 29 Ağustos – 2 Eylül 2021 – 4 Gece 5 Gün 1.190 TL

• 02 – 05 Eylül 2021 – 3 Gece 4 Gün 890 TL
• 05 – 08 Eylül 2021 – 3 Gece 4 Gün 890 TL
• 05 – 09 Eylül 2021 – 4 Gece 5 Gün 1.190 TL
• 09 – 12 Eylül 2021 – 3 Gece 4 Gün 890 TL
• 12 – 15 Eylül 2021 – 3 Gece 4 Gün 890 TL
• 12 – 16 Eylül 2021 – 4 Gece 5 Gün 1.190 TL
• 16 – 19 Eylül 2021 – 3 Gece 4 Gün 790 TL
• 19 – 22 Eylül 2021 – 3 Gece 4 Gün 790 TL
• 19 – 23 Eylül 2021 – 4 Gece 5 Gün 1.000 TL
• 23 – 26 Eylül 2021 – 3 Gece 4 Gün 790 TL
• 26 – 29 Eylül 2021 – 3 Gece 4 Gün 790 TL
• 26 – 30 Eylül 2021 – 4 Gece 5 Gün 1.000 TL

Bilgi ve Rezervasyon:

Ankara Çıkışlı Olimpos Turları için:
0532 797 18 47 – 0312 427 7 333 

Daha önceden gerçekleştirdiğimiz turlarımızdan BAZILARINA ait fotoğraflara bakmak için FACEBOOK ALBÜMLERİMİZİ inceleyebilirsiniz. 

BİZ KİMİZ ? www.gidiyoruz.com/hakkimizda 

Degerlendirmeler

Henüz bir değerlendirme yapılmamış, dilerseniz siz yapabilirsiniz

Degerlendirme Yap:

Puan Ver